Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Masz już dość codziennego używania tuszu do rzęs? Chciałabyś aby twoje rzęsy były długie i gęste? Wyobraź sobie, że jest taki zabieg który przedłuża i pogrubia rzęsy nawet o 50%. To metoda  przedłużania i zagęszczania rzęs techniką jeden do jednego (1:1).

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to metoda dla każdego, nawet alergika, nie powoduje uczuleń. Jest metodą bezbolesną i bezpieczną. Rzęsy przyklejane są do naturalnych rzęs a nie do powiek!
Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujemy  metodą  jeden do jednego co oznacza, że doklejamy pojedyncze rzęsy z proteiny jedwabiu  po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosuję jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 3 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.  Przedłużone rzęsy to pojedyncze włoski (z proteiny jedwabiu) doklejone jedna po drugiej do Twoich naturalnych  rzęs, utrzymują się one od sześciu do ośmiu tygodni tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie, dlatego są nie rozróżnialne przez niedoświadczonego obserwatora.
Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym, nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs.. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, jednakże co 3 ,4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

W jaki sposób usunąć przedłużone rzęsy ?
Jeżeli zachodzi taka konieczność w każdej chwili można usunąć sztuczne rzęsy korzystając ze specjalnego preparatu do usuwania rzęs (konieczna wizyta w salonie). Usuwanie rzęs wykonuje się z pomocą specjalnego preparatu.

Cena zabiegu: 190 zł. Czas zabiegu: 120-150 minut